טכנאי מזגנים אלקטרה רעננה

להזמנת טכנאי מזגנים מוסמך למזגנים מסוג אלקטרה.

מזגן אלקטרה אולי הנפוץ ביותר בארץ, המזגן נחשב לאיכותי ואמין כמו כן אהוב על ידי נותני השירות, חלפים זמינים והנדסת אנוש המתאימים את המזגן לפשטות בכל הקשור לנגישות נוחה לשם החלפת חלקים ותיקון.

טכנאי מומחה אלקטרה ברעננה

שירות תיקונים דרך חברת אלקטרה היא העדיפה ביותר במיוחד כשמדובר במזגן שעדיין בגדר האחריות עם זאת בימים חמים בחודשי עומס ולחות כבדים במיוחד לא תמיד ניתן למצוא טכנאי זמין דרך החברה ולעיטים יש צורך להמתין ימים ארוכים לקבלת שירות מטעם החברה, בדיוק לשם כך יש טכנאים מחברות פרטיות המתמחות  לתיקון מזגני אלקטרה. אנו במזגן-טק זמינים לתיקון מזגני אלקטרה ברעננה בזמינות גבוהה, טכנאי עם ציוד וחלקי חילוף מקוריים לתיקון מהיר ומקצועי.

תקלות נפוצות במזגנים מסוג אלקטרה

תקלות אשר אנו פוגשים במזגני אלקטרה ובעיקר מזגן מיני מרכזי של אלקטרה הם: דליפת מים- מיחידת המאייד שהיא היחידה הפנימית של המזגן, במקרה כזה הפסק את פעולת הקירור על מנת להפסיק את עיבוי המים, ניתן להמשיך את פעולת המזגן על מצב אוורור עד לתיקון התקלה. דליפת גז- בדרך כלל דליפת גז תופיע בחלקו החיצוני של המזגן (יחידת המעבה) לא קיימת סכנה לבריאות מדליפה כזו שכן הגז הדולף אינו רעיל, ניתן לזהות דליפת גז על ידי כך שנרגיש ירידה משמעותית בתפוקת הקירור שתלך ותימשך עד להפסקת הקירור בכלל, היה והרגשתם ירידה בקירור הזמן טכנאי מזגנים בהקדם, מומלץ להשתמש במזגן פחות ככול שניתן עד לתיקון התקלה. קצר חשמלי- קצר הנובע בעיקר מהתחממות חוטים עקב עבודה מאומצת, במזגן חד-פזי נתקל גם בקבלים שרופים, מזגן במקרה של מזגן מקצר, הפסק מיד את מקור החשמל עד לבדיקת טכנאי מזגנים בעל ידע ורישיון לעסוק בחשמל. אלה הם חלק מתקלות נפוצות שאנו נתקלים בהם המערכות מיזוג מסוג אלקטרה.

להזמנת שירות מהיר של טכנאי מזגנים אלקטרה ברעננה צור קשר ואנו נדאג להגיע אליך בשעה המתאימה לך חייג עכשיו 0523-15-15-15