תיקון אלקטרה מזגנים

זקוקים לתיקון מזגן אלקטרה?

מזגן אלקטרה לא מתפקד? מקצר? או כל תקלה אחרת? חייגו עכשיו ואנו בדרך אליכם

מתוך ניסיון אישי וגם טכנאי מזגנים אחרים מספרים על הנוחות בתיקון של מזגנים מחברת אלקטרה מזגנים. אחד הדברים שתורמים לכך טמון בעובדה שלמזגן אלקטרה אין הפתעות.

בגלל הדמיון הרב הקיים במרבית מזגני אלקטרה יכול טכנאי מזגנים ללמוד את כל סוגי התקלות הקיימות במזגן מסוג אלקטרה.

ההמזגן מורכב מחלקים שברובם דומים מאוד ולפעמים אפילו זהים בן דגם לדגם, למשל פיקוד למזגן מיני מרכזי של מזגן מדגם מסויים, על ידי שינוי של כפתור יכול לבמע התאמה למזגן אלקטרה מדגם אחר, מה שמקל מאוד על כך שניתן לחסוך מקום ברכב השירות וצימצום החזקת חלפים מיותרים, הדבר נכון גם לגבי כלפים אחרים.

איכות שירות וחלפים

כיוון שמדור בחברה ישראלית חלפים למזגן אלקטרה נפוצים ואת רובם ניתן למצוא אצל טכנאים המתמחים בתיקון מזגן אלקטרה או במחסן חלפים של חברת אלקטרה מזגנים.

בזכות הדמיון הרב בין החלפים ובכלל סוגי המזגנים כל טכנאי מתחיל יאמר לך שמזגן מתוצרת אלקטרה הינו המזגן נוח מאוד לתיקון, גם העובדה שהחברה מעמדיה מערך מיוחד של אנשי שירות לטכנאים פרטיים לכל שאלה מאפשר לטכנאי לבצע את העבודה בצורה מושלמת

התמדה בחלפים, הדימיון של מזגנים, ואיכות המוצר הפכו את המזגן  למזגן הנמכר והאהוב ביותר על ידי טכנאי מזגנים אלקטרה.

אלקטרה מזגנים משקעים בשירות ובמוצריו כאחד, ידוע שמוצר טוב ככל שהייה לא מתקדם ללא השירות ולכאן אלקטרה שמה דגש המתבטא בצוות שירות גדול במיוחד, טכנאי החברה פרוסים בכל רכבי הארץ וזמינים למתן שירות מהיר ככל האפשר, בחודשי הקיץ העמוסים משתמשת החברה גם בקבלנים חיצוניים על מנת לקצר את זמני ההמתנה ובכל זאת לקוחות מתלוננים על זמני המתנה ארוכים מאוד, מיותר לציין שהמתנה לטכנאי מזגנים בחום ולחות גבוהים כרוכה בעוגמת נפש ביחוד לאנשים בסיכון כמו קשישים, ילדים או חולים.

במיוחד בגלל זה אנו במזגנטק מעמידים מערך חירום 24 שעות ביממה למענה טלפוני ומגיעים לשירות גם בשבתות וחגים.

שירות למזגנים בשבת כרוך בתוספת קריאת שירות המתווסף לעלות התיקון.

טכנאי מזגנים | המומחים מבית הראל

© כל הזכויות שמורות