תיקון יוניק מזגנים

אחת היתרונות הגדולות, אולי הגדולה ביותר, של חברת יוניק מזגנים הינה האפשרות להזמין יחידות מזגנים לפי גודל פיזי המותאם לפי צורכי הלקוח.

מדובר במזגן איכותי אמין קל להתקנה ותיחזוק התקנה או תיקון מזגן יוניק חייב להתבצע על ידי טכנאי מזגנים יוניק מומחה בלבד.

צורותיו השונות של מזגן יוניק

ניתן למצוא את המזגן בגדלים שונים מבחינת תפוקת המזגן, ממזגן קטן של אחד כוח סוס ועד מזגנים גדולים מאוד, בדרך כלל בצורת מזגן מיני מרכזי, אבל ניתן גם לראות מזגני יוניק עילי ורצפתי.

מזגן יוניק מופיע בכמה צורות פעולה כמו: מזגן רגיל ON-OOF מזגן יוניק תעשיתי ווטרסוס, ומזגן על בסיס מיים (צ'לר) פינקויל.

ניתן להזמין מערכות כוללות או רכיבי קצה בנפרד, מערכת כוללת במויה מיחידה חיצונית הפועלת על בסיס גז או על בסיס מיים המחוברת ליחדות קצה המפוזרות בחדרים שונים במסרדים או בחללים גדולים.

שירות וחלפים למזגני יוניק

יוניק מזגנים מייצרת את המזגן בישראל מה שמקל על מציאת חלפים מקוריים לתיקון שוטף, לכן דרוש רק חלפים מקוריים לתיקון  יעיל ולאורך זמן.

כאמור ניתן ליצר מזגן יוניק לפי צורכי הלקוח ולכן מדובר במזגן יקר יחסית ובהחלט נותן את התמורה המלאה לרכישה. ניתן להזמין מזגן קיים ובצורה סטנדרטית שמוזיל משמעותית בעלויות.

יוניק מבצעת פרוייקטים גדולים וחשובים ונותנת מענה להתקנות יחודיות שאין ליתר החברות המיצרות מזגנים על פס יצור קבוע.

טכנאי מזגנים נתקלים בצורות יחודיות של בניית המזגן.

סיכום

לשאלת הגושים: האם מזגן יוניק איכותי? באופן כללי מדובר במזגן איכותי ובעל יכולת עמידה בעוס, וכן מתאים למקומות שבהםיש צורך הפעלה מאומצת של המזגן, יכולת התאמה מודולרית גם נותן יתרון על המתחרים. ויתרון נוסף הוא שמפעל היצור של יוניק מזגנים מצוי בארץ, כל היתרונות ומגוון האפשרויות וכן איכות המזגן המוכח לאורך השנים, מדברים בפני עצמן ולכן אנו ממליצים מאוד על מזגן יוניק

 

ציון המומחים:8.5

טכנאי מזגנים יוניק | המומחים מבית הראל