טכנאי מזגנים טורנדו ברעננה

שירות תיקון מזגנים ברעננה לכל סוגי מזגני טורנדו על ידי טכנאי מומחה באחריות.

זמינות להגעה מידית בשעות נוחות ובכל ימי השבוע כולל שירות תיקונים למזגנים מיני מרכזי  ומזגנים גדולים גם בשבת, התיקון מתבצע עם דגש על שירות הוגן אמין ומקצועי ובשימוש בחלפים המתאימים לסוג המזגן שברשותך.

מזגני טורנדו השונים

לאחרונה חידשה החברה את מלאי הדגמים ושינתה את פני הדברים בכך שהחליפה חברה יצרנית בסין. למרות שמידאה יצרנית המזגנים הגדולה בעולם ובעלת ניסיון אדיר בתחום יצור מזגנים אינה היצרנית שמימנה קיבלנו את דיגמי המזגנים החדשים של טורנדו, הדגמים החדשים שכן גם הם מיוצרים בסין אך אינם נופלים ויש האומרים אפילו טובים יותר מהליין הקודם. קטלוג המוצרים החדשים מעידים על מספר עצום של סוגים ודגמי מזגנים חדשים ובהם מזגנים מיני מרכזי, מזגנים עיליים וכן מזגנים בטכנולוגית אינוורטר עם יכולת מודולרית לבחירה והתאמה לכל חלל שאותו אנו מעוניינים למזג ובצורה יעילה וחסכונית, לאחרונה נכנסו טורנדו גם לתחום המזגנים הניידים.

חלפים לנותני השירות

אחד הדברים החשובים ביותר כשמדובר בתיקון מזגנים מעבר לטכנאי מקצועי ובעל ניסיון, זה כמובן חלקי החילוף בהם משתמש הטכנאי למקרה שיש צורך בהחלפת חלק תקול שאין אפשרות או כדאיות לתקנו. כאן עומד לרשות נותני השירות מחסן חלפים ובוא כל חלקי החילוף הדרושים, לפחות לדגמי המזגנים המיובאים לארץ כשבע שנים אחורה אך ישנם חלפים שניתן למצוא במחסן למזגנים אף ישנים יותר. לרוב החלפים נקבל אחריות של כ שלושה חודשים וגם כאן חלק מחברות השירות נותנים ללקוח תקופת אחריות ארוכה יותר.

אנו במזגן-טק ניתן אחריות לחלפים מסוימים לשישה חודשים עד שנה.

זמינות תיקון מזגנים ברעננה למזגני טורנדו

למזגן-טק טכנאי מקצועי ובעל ידע וניסיון לתיקון כל סוגי המזגנים של חברת טורנדו, אנו עושים את מרב המאמץ להגיע לשירות במהירות ובשעות שמעבר לשעות הפעילות המקובלות וכן בימי שישי שבת עם מענה אישי של 24 שעות ביממה למתן יעוץ טלפוני לפתרון תקלות בסיסיות.

להזמנת טכנאי מזגנים טורנדו ברעננה 0523-15-15-15