טכנאי מזגנים יוניק ברעננה

זקוקים לתיקון מזגנים ברעננה? ברשותכם מזגן יוניק מכל סוג שהוא? המזגן לא מתפקד? צור קשר וטכנאי מומחה יוניק בדרך אליכם.

מומחים למזגני יוניק

יוניק מזגנים אחת מחברות המזגנים המובילות בהתאמת מזגנים על פי צורך הצרכן, גודל פיזי להתאמת היחידה הפנימית או החיצונית והתאמת היחידות לפי מידות בהזמנה, מבלי לפגוע בתפוקת המיזוג הנדרשת. היכולת ליצר סוגי מזגנים לפי הזמנה היא אחת הסיבות לכך שחברת יוניק שומרת על הקף מכירות מרשימה, עם זאת ריבוי הדגמים מחייבת ידע וניסיון למתן שירות לכל דגם וסוג, לנו במזגן-טק טכנאי מזגנים מומחה אשר הוכשר בדיוק למטרה זו.

שירות לתקלות מורכבות

לרוב נפגוש מזגנים של חברת יוניק המתאימים לתעשייה בעלי תפוקת קירור גבוהה מזגנים הפועלים על בסיס קירור מים (צ'ילרים, ווטר-סורס) המתאימים לחללים גדולים אך מתאימים גם לבתים פרטיים, במגזר הפרטי מזגן יוניק הנפוץ יותר פועל על בסיס גז בתפוקה גבוהה בעיקר מזגנים מיני מרכזי או מרכזי. אחד האתגרים שאנו צריכים להתמודד למתן שירות במזגן מסוג יוניק מיני מרכזי הנו הנגישות ליחידה הפנימית, שבדרך כלל חבויה במסתור (בויידם, הנמכת תיקרה) נגישות למזגן מחייבת ציוד מתאים וכלים המאפשרים את ביצוע העבודה, מבלי לגרות לנזק לתקרה. לנו הציוד המתאים לביצוע העבודה בצורה הטובה ביותר למתן שירות לתקלות מהמורכבות עם שימוש בכלים טכנולוגים מתקדמים.

זמינות לשירות טכנאי מזגנים ברעננה

לנו ברור שהצורך בתיקון מזגן יוניק הוא קריטי גם מתוך ההבנה שמדובר במזגן שאמור למזג חלל גדול ותקלה עלולה להשבית אזור גדול במיוחד וגם מתוך ההבנה שלא כל טכנאי מזגנים מכיר וידע לתת שירות למזגן מסוג יוניק, לכן אנו עושים הכל לתת עדיפות למתן שירות מהיר כשמדובר במזגני יוניק ברעננה וישובי הסביבה.

חלפים למזגני יוניק השונים

תיקון מזגן בכלל ותיקון מזגן יוניק בפרט חייב להתבצע על ידי טכנאי מוסמך, תיקון יעיל ואיכותי מתבצע רק עם שימוש בחלפים איכותיים המומלצים על ידי היצרן, לנו גישה ישירה למחסן חלפים עם כל הציוד הנדרש לשם תיקון מזגן יוניק מושלם.

להזמנת טכנאי מזגנים יוניק ברעננה חייג 0523-15-15-15