תיקון מזגנים ניידים פמילי

חברת המומחים לתיקון מזגני פמלי מכל הסוגים, טכנאי מומחה למזגנים ניידים של חברת פמילי מכל השנים, מעבדת שירות מאובזגת עם כל החלפים המקוריים של פמילי.

זקוק לטכנאי מזגנים ניידים פמאלי? חייג עכשיו
.

לחברת פמילי העוסקת ביבוא מזגנים ניידים כבר למעלה מעשור, החברה המובילה בארץ בתחום מגוון רחב של מזגנים בכלל  ומזגנים  ניידים בפרט.

אנו ב"מזגן טק" נותני השירות של חברת פמלי ליין באיזור המרכז ברור לנו שבחודשי הקיץ החנים המזגן הוא מכשיר חשוב בידוד אם מדובר במזגן האמור לקרר חדר שרתים, אנו נעשה הכל על מנת לבצע את התיקון המהירות האפשרית ועל הצד הטוב ביותר.

חלפים למזגן נייד פמילי

תיקון מזגן נייד פמלי יעיל על ידי טכנאי מזגנים מומחה חייב להתבצע רק עם חלפים מקוריים על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר, לכן אנו במזגן טק שמים דגש על החלפים ומשתמשים אך ורק בחלקי חילוף לפי הוראות היצרן, אנו בקשר הדוק עם מנהלי השירות של פמילי ונתאים את החלקים למזגן ולדגם הנכון. כרטיסי פיקודף מנועים, פלסטיקה, ומגחס פמילי מקורי.

תיקון מזגן פמילי במזגן טק

לא כל טכנאי מזגנים וגן לא זה שמכיר מזגן נייד בכללי ידע לתקן מזגן נייד פימילי. לנו טכנאי מזגנים מומחה עם ציוד מתאים וניסיון רב שנים, מעבדה מיוחדת המותאמת במיוחד עם הכלים המתאימים ביותר לפירוק והתקנת החלקים, מכשיר אלקטרוני לאיתור דליפות גז מכשיר ווקום לניקוי הצנרת ומילוי גז מדויק לפי משקל  כל זה מתבצע במעבדה על מנת לקבל תוצאה מירבית. חברת פמילי מכירים במקצועיות של חברתינו ומשתמשים בשירותינו לתיקון מזגנים ניידים.

את המזגן יש להביא אלינו לכתובת מצדה 6 בבני ברק ומומלץ להתקשר קודם לתאום בטלפון 052-3151515