מזגני תדיראן תקלות

כאן תוכלו למצוא דוגמאות לתקלות נפוצות של מזגני תדיראן על ידי שאלות גולשים, תוכלו למצוא דוגמאות הדומות לתקלה שבהם נתקלתם לנסות להבין את מקור הבעיה במזגנכם, לתאר במדוייק בעת הזמנת השירות ויאפשר לטכנאי להצתיד בחלפים הנדרשים לשם התיקון

קצת על מזגני תדיראן

תדיראן היא חברת מזגנים ישראלית שעד לפני מספר שנים היתה מייצרת את מרבית המזגנים במפעל כאן בישראל, אך כמו מרבית מפעלי המזגנים ומתאמי חיסכון בעלויות כוח אדם העבירו את רוב מערך הייצור לסין. מזגני תדיראן פעלים על ידי פקד ייחודי ורוב החלקים למעט החלקים הבסיסים הם חלקים ייחודיים, אנו ממליצים להתקין חלפים מקוריים בלבד, דבר שיאפשר פעילות תקינה ולאורך זמן.

תקלות נפוצות במזגני תדיראן

כמו בכל מזגן אמין ככול שיהיה גם מזגני תדיראן הנחשבים לאמינים ביותר ישנם תקלות הנובעות מהתקנה לקויה, מהפעלה מאומצת, וכן תחזוקה על ידי טכנאים מזגנים לא מנוסה בסוג התקלות או המזגן המטופל.

התקלות הנפוצות ביותר

דליפת מים במזגני תדיראן

הסיבות לדליפת מים או טיפטוף מהמזגן יכולה להיגרם מכמה סיבות, התקנה לקויה כאשר זוית השיפוע של המזגן אינה נכונה או לא קימת כלל, הצטברות אבק על המסננים שבסופו של דבר גורמים לסתימת מערכת הניקוז, גם חוסר גז עלול לגרום לטפטוף במזגן במיוחד במזגן מיני מרכזי.

דליפת גז במזגני תדיראן 

לרוב דליפת גז במזגן נובעת מתקלה שמקורה החלשות החומר, ישנם גורמים נוספים התורמים להאצת דליפת גז כמו הידוק אומים לקוי בעת התקנת המזגן, וונטיל שירות דולף, וכן פעילות מאומצת בתנאי עבודה קשים של המזגן. תופאה של מזגן עם דליפת גז: המזגן לא מקרר או מחמם כראוי, והתקלה חוזרת שוב ושוב למרות מילוי גז בכול פעם מחדש.

דוגמאות נוספות לתקלות במזגני תדיראן תוכלו למצוא כאן באתר מזגן טק בתפרית צד , ניתן גם לשלוח שאלה בדף יצירת קשר ולקבל תשובה עבור תקלה שנתקלתם ולא מצתם מענה מתוך הדוגמאות כאן באתר.

להזמנת טכנאי למזגני תדיראן חייג עכשיו וטכנאי מזגנים מקצועי יגיע אליך

צוות מזגן טק מאחל גלישה מעימה ומועילה.