טכנאי מזגנים ברמת השרון

תיקון כל סוגי המזגנים של החברות המובילות על ידי טכנאי מזגנים ברמת השרון.

המזגן התקלקל? מזגן מוציא אויר ללא קירור או חימום? חייג עכשיו ואנו במזגן-טק נגיע אליכם בזמן הקצר ביותר.

סוגי מזגנים בהם אנו נותנים שירות

טכנאי מזגנים בשרון והסביבה של רוב החברות כגון: מזגן אלקטרה לסוגיו השונים, מיני מרכזי, מזגן עילי ומזגן תעשייתי. מומחה לתיקון מזגן תדיראן מיני מרכזי וטכנאי מוסמך למזגני טורנדו. הטכנאי שיגיע אליכם מצויד ברוב חלקי החילוף לשם תיקון מהיר יעיל ובמחירים הוגנים. חלפים מקוריים לסוגים שונים ואחריות על כל תיקון.

שירות תיקון מזגנים ברמת השרון אצל הטובים ביותר

אצלנו במזגן-טק השירות מעל הכל, לקוח מרוצה הוא השגריר שלנו, וכן רוב לקוחות מזגן-טק הופכים להיות לקוחות קבועים וממליצים עליו למשפחה וחברים, אתם מוזמנים לנסות את שירותינו ולתת את חוות דעתכם, נשמח לשרתכם בכל זמן.

ציוד וזמינות חלקים לתיקון מזגנים

חברת מזגן טק ממוקמת בקרבת רמת השרון ולכן הגעת טכנאי תתבצע במהירות, מחסן חלפים שברשותנו זמין בכל רגע משעות פעילות הטכנאי וממוקם באזור קרוב לרמת השרון, במחסן החלפים מגוון רחב של חלקים מקוריים לסוגי מזגנים שונים וכל זאת על מנת לבצע תיקון מהיר עוד באותו היום.

אחריות לכל תיקון

תיקון על ידי טכנאי מזגנים מומחה ובעזרת ציוד וחלקים מקוריים מאפשר לנו לתת לך הלקוח אחריות הן לביצוע התיקון והן לחלקים השונים שהוחלפו כל תיקון המתבצע מלווה בתעודת אחריות עם פרוט מדויק על ביצוע העבודה, כמובן שהטכנאי מידע אותך על אופי התקלה בתחילה ובמהלך התיקון ורק לאחר אישורך. אנו נעשה הכל כדי להבטיח תיקון יעיל ולתת לך תחושת ביטחון שבחרת את החברה שתיתן לך את השירות הטב ביותר

להזמנת טכנאי מזגנים ברמת השרון חייג ואנו נגיע אליך בזמן המתאים לך ביותר

052-3-15-15-15